شرکت کارآفرینان نیرومند باد شرقشرکت کارآفرینان نیرومند باد شرقشرکت کارآفرینان نیرومند باد شرق
05135412558
info@karafarinan-nb.com
مشهد شهرک صنعتی توس فاز ۲

همکاری با ما

استخدام

همکاری با مجموعه ما

باور داریم بهره‌گیری مؤثر از نیروی متخصص و با انگیزه، موتور محرک بخش صنعت به شمار می‌رود. بویژه آنکه شرکت «نیروگاه کارآفرینان نیرومند باد شرق» با تکیه بر توان داخلی و و رویکردی دانش‌بنیان، از بدو تأسیس، بر اعتماد به نیروهای جوان و علاقه‌مند و نیز استفاده از متخصصان مجرب تأکید داشته است.

گرایش به صنعت توربین بادی نه تنها به عنوان یک رویکرد جهانی در تولید انرژی پاک، بلکه به مثابه یک ضرورت جهت تأمین نیازهای جامعه به منابع پایدار انرژی، بیش از پیش نمایان شده است و از این رو با جدیت بیشتری چه از سوی بخش خصوصی و چه در سطح سیاست‌های ملی دنبال می‌شود.

با عنایت خداوند، این مجموعه در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و در این راه همچون همیشه آماده همکاری با متخصصان حوزه‌های مرتبط با صنعت توربین بادی در سطوح و بخش‌های مختلف است.

لذا شرکت «نیروگاه کارآفرینان نیرومند باد شرق» از کلیه افرادی که در رشته‌های مرتبط با فرایند طراحی و ساخت توربین بادی همچون مهندسی مکانیک، متالوژی، کامپوزیت، ساخت و تولید، برق و کنترل و سایر زمینه‌های مربوطه دارای تخصص و یا تجربه هستند دعوت به همکاری می‌نماید.

علاقه‌مندان می‌توانند ضمن تکمیل فرم زیر، فایل رزومه خود را با فرمت pdf به نشانی پست الکترونیک niroumandbad@rahnoa.com ارسال نمایند.

"(الزامی)" indicates required fields

مشخصات فردی

نام(الزامی)
نشانی محل سکونت(الزامی)
MM slash DD slash YYYY

مشخصات تخصصی

سوابق کاری