شرکت کارآفرینان نیرومند باد شرقشرکت کارآفرینان نیرومند باد شرقشرکت کارآفرینان نیرومند باد شرق
05135412558
info@karafarinan-nb.com
مشهد شهرک صنعتی توس فاز ۲

درگاه ملی مجوزهای کسب و کار در ساتبا راه اندازی شد

درگاه ملی مجوز

بر اساس اعلام مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و فن‌آوری اطلاعات سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق، در راستای سیاست مانع زدایی دولت در مسیر صدور مجوزهای کسب‌ و کار برای متقاضیان و شفافیت حداکثری در فرایند صدور مجوزها، سازمان ساتبا درگاه ملی مجوزهای کسب و کار (g4b) را راه اندازی نموده است.
خانم سارا آهنگر با اعلام این خبر افزود، با راه اندازی این سامانه کلیه مجوزهای صادره از سوی ساتبا بدون نیاز به حضور متقاضیان در این سازمان انجام و پی گیری خواهد شد، بعلاوه اجرای این طرح باعث کاهش زمان، هزینه و شفاف سازی مراحل صدور مجوز می گردد.
وی همچنین اعلام نمود متقاضیان مجوز با مراجعه به وبگاه این سازمان به آدرس: satba.gov.ir و با کلیک بر روی گزینه《مجوزهای ساتبا》در صفحه اصلی، می توانند از طریق درگاه ملی مجوزهای کسب و کار درخواست خود را ثبت نمایند.

متقاضیان محترم دریافت مجوز از کلیه دستگاه های اجرایی (حاکمیت) می بایست در ابتدا با مراجعه به درگاه ملی مجوزهای کسب وکار به نشانی www.g4b.ir ، پس از احراز هویت برخط و تخصیص کارتابل اختصاصی، مجوز مورد نیاز خود را انتخاب و تقاضای خود را ثبت نمایند تا در ادامه کلیه رویدادهای مرتبط با فرآیند صدور مجوز مورد نظر متقاضی از طریق درگاه مورد اشاره انجام شود.

۲۴ اسفند ۱۴۰۰
درگاه ملی مجوزهای کسب و کار در ساتبا راه اندازی شد
پست قبلی
پست جدیدتر

پیام بگذارید