شرکت کارآفرینان نیرومند باد شرقشرکت کارآفرینان نیرومند باد شرقشرکت کارآفرینان نیرومند باد شرق
05135412558
info@karafarinan-nb.com
مشهد شهرک صنعتی توس فاز ۲

درباره ما

درباره شرکت
نیروگاه کارآفرینان نیرومند باد شرق
«شرکت نیروگاه کارآفرینان نیرومند باد شرق» در سال 1396 با هدف ایجاد ظرفیت نیروگاهی، تأمین تجهیزات و ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت بهره‌برداری از انرژی بادی راه‌اندازی شد و از سال 1397 با هدف ارتقای توان فنی و خودکفایی، مراحل تحقیق و توسعه در زمینه طراحی و ساخت توربین بادی را آغاز کرد. این شرکت به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه شرکت‌های «راه نو» با نگاهی مبتنی بر نوآوری، کارآفرینی و فناوری، طراحی و ساخت سیستم‌ها و تجهیزات بهره‌گیری از انرژی بادی را در دستور کار قرار داده و تلاش دارد تا با استفاده بهینه از انرژی‌های تجدیدپذیر، بخشی از نیاز کشور بویژه در مناطق فاقد شبکه برق را تأمین نماید.
«شرکت نیروگاه کارآفرینان نیرومند باد شرق» با تمرکز بر طراحی و ساخت توربین‌های بادی با ابعاد کوچک و قابلیت تولید پراکنده برق، تولیدات خود را متناسب با استفاده در شرایط گوناگون ارائه می‌دهد. این توربین‌ها بویژه در مناطق جغرافیایی که دارای ظرفیت بالایی از انرژی بادی هستند و یا از دسترسی به شبکه سراسری برق محرومند، کارآیی ویژه‌ای دارد. این شرکت با طی مراحل تحقیق و توسعه، فعالیت خود را با رویکردی فناورانه و بر اساس دانش‌ روز بنا نهاده و سپس با تشکیل مجموعه‌ای صنعتی متشکل از بخش‌های فنی مختلف، زیرساخت لازم جهت ساخت محصولات کارآمد را فراهم آورده است. بخش‌های مختلف این مجموعه در حوزه‌های مکانیک، آیرودینامیک، کامپوزیت و برق و کنترل با حضور متخصصین مجرب و کارآزموده، راهبرد بنیادین شرکت در جهت تولید محصولات با کیفیت را دنبال می‌کنند.
معرفی

معرفی واحدهای مختلف

صنعت توربین‌ بادی به عنوان یک صنعت با دانش میان‌رشته‌ای، نیازمند به‌کارگیری ترکیبی از تخصص‌های مختلف فنی، مهندسی و مدیریتی است که در صورت همکاری هدفمند و هماهنگ میان آنها، فرآیند طراحی و تولید محصول می‌تواند نتیجه‌ای موفق داشته باشد. شرکت «نیروگاه کارآفرینان نیرومند باد شرق» با رویکردی مبتنی بر نگاه علمی، مجموعه‌ای از تخصص‌های لازم جهت تحقق اهداف کلان خود را در چارچوبی مدون و مطابق با زنجیره طراحی، تولید، ارزیابی و بهبود محصولات گرد هم آورده و بر اساس نقشه راه ترسیم‌ شده و اهداف مورد نظر، ظرفیتی ارزشمند در راستای رشد و توسعه این مجموعه صنعتی فراهم آورده است. بر این اساس ساختار این شرکت مطابق نمودار زیر شکل گرفته و متناسب با مسیر رشد و توسعه این مجموعه تکامل خواهد یافت.